AYVALIK BELEDİYESİ HİZMETİNİZDE

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü bünyesinde geliştirilen ve Ayvalık’ta yaşayanların her türlü sorununa hızla çözüm üretilmesi amacıyla oluşturulan "Alo Belediyem Hattı" 2014 yılı Eylül ayında hizmet vermeye başlamıştır.

Bu hizmetlere ilave olarak 2016 yılının Mart ayında "WhatsApp İletişim Hattı", Mayıs ayında ise "Hemşehri İletişim Merkezi" vatandaşlarımıza hizmet vermeye başlamıştır.

Bu amaç ile oluşturulan merkezimizde güler yüzlü, açık, içten, bilgilendirmeyi, sorunları yönlendirmeyi ve çözüme kavuşturmayı ilke edinmiş genç, dinamik ve deneyimli bir ekip görev yapmaktadır.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer oluşturulan merkez ve iletişim hatları ile ilgili olarak “Ayvalık Belediyesi olarak söz verdiğimiz hizmetleri birer birer gerçekleştirmenin mutluluğu içindeyiz. Alo Belediyem Hattı, WhatsApp İletişim Hatları ve Hemşehri İletişim Merkezi hizmetlerimiz sayesinde vatandaşlarımızdan gelen şikayet, dilek ve talepleri kayıt altına alıyoruz. Bu kayıtlar ilgili birimlerimize iletilerek, ilgililer tarafından hızla ve en geniş biçimde değerlendiriliyor ve vatandaşlarımıza geri dönülerek, yapılan işlemlerle ilgili bilgi veriliyor. Kısacası bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da el ve gönül birliği içinde hiçbir aksaklığa ve ihmale izin vermeden çağdaş Ayvalık için çalışacağız" dedi.

 

ALO BELEDİYEM HATTI İLE ÇÖZÜM TELEFONUNUZ KADAR YAKINDA

Ayvalık Belediyesi Alo Belediyem hizmetine ulaşmak için 0850 811 10 10 numaralı hattı ve Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

WHATSAPP İLETİŞİM HATTI İLE SORUNLARI BİRLİKTE ÇÖZELİM

Ayvalık Belediyesi WhatsApp İletişim hizmetine ulaşmak için,   0533 154 00 99 ve 0533 154 00 44  numaralı hatları kullanabilirsiniz.

whatsapp

 

 

HEMŞEHRİ İLETİŞİM MERKEZİ

Ayvalık Belediyesi Hemşehri İletişim Merkezi’ne ulaşmak ve işlem yapmak için aşağıda yer alan logo üzerine yada "Ayvalık Belediyesi HİM menüsü" bağlantısına tıklayınız.

him logo 01

 

 

 

AYVALIKGÜCÜ BLD. SPOR